صدمین فصل

امروز تولد مهربان خواهر است... سال ها کنار هم بوده ایم و زندگی کردیم و ان شاءالله باز هم امتداد داشته باشد این همراهی وهمدلی.

*****

دیروز با دوستی قرار داشتم که سه سال از ازدواجش می گذرد و فرصتی دست نداد که ببینمش. الان هم در مملکت خارجه زندگی می کند. افتخار داد و وسط تمام کارها، ساعتی با هم بودیم. دست به کار شدم و مثل همیشه، یک کارت هدیه برایش درست کردم. هر چند مثل بقیه کارهایم نشد.

اتاقم شده بود مثال بازار شام، دیدم که تمام وسایل کارت سازی ام همین جور ریخته، فرصت غنیمت شمرده وکارتی را هم برای خواهر عزیزم ساختم و این شد نتیجه اش...

کارتعکس نوشت: علاقمندان انیمیشن، حتما فهمیدند که عکس از کجا امده؟! :) این هم یک کلاژ محسوب می شود. بالایش را هم بندینک دادم که بتوان آویزان کرد.

ادامه مطلب هم بخشی از کارت هایی است که بعد از دوران دانشجویی ساختم... قبلش هم می ساختم، اما آن وقت ها نه دوربین دیجیتال بود و نه اصلاً فکر می کردم که آرشیو کارهایم را نگه دارم... :|

کارتکارت 1: خیلی شده است که قاب هدیه بدهم. معمولاً هم یادگاری پشت قاب ها، می نویسم. این کار را هم داشتم به عنوان یادگاری پشت قاب درست می کردم که وقتی تمام شد، دیدم که حیف است که پشت قاب چسبانده شود. این بود که شد یک کارت جداگانه. :)

   

کارت تبریک تولد

کارت 2: این را هم برای دوستم درست کردم. اول هم همین جوری داشتم از این ستاره برجسته ها درست می کردم که دیدم به درد کارت هم می خورد. این بود که رویش را با سختی نوشتم وهدیه دادمش.

     

کارت تشکر

کارت 3: در راستای همان ستاره های برجسته، اما این بار در دار درستش کردم و کارت را گذاشتم داخلش. :) عکس سمت راست، بسته کارت و سمت چپ، بازشده کارت است. به هر حال ملتفت هستید که کارت ها سفید نبوده و کلی اراجیف بافتم، اما الان همه را حذف کردم. به هر حال حرف های دوستانه بود، نه عمومی. تذکر بدهم این ملحفه های گل گلی، آن وقت ها تنها وسایل موجود بودند که بتوان با آن شلوغی اتاق را پوشاند و عکس گرفت. :)

               

کارت

کارت4: حیف، آن عروس و داماد گل چینی را یک بار از مغازه قنادی خریدم و دیگر مثلش را پیدا نکردم. :| با اینکه کار ساده ای است، اما قشنگ بود.  این هم کارتی بود که به مناسبت عقد دوستم، هدیه اش دادم. این تنها کارتی بود که هر بار رفتم خانه شان، به عنوان دکور، روی میزش بود:) البته قطعا بقیه دوستان هم نگه داشته اند، اما بنده دیگر ندیدمش.

                 

کارت

کارت5: شبیه این کارت (البته فقط نقاشی اش) را خیلی کشیده ام. طرح ساده و خوبی است برای کارت عروسی. طرح گلدوزی است البته ؛)اگر دقت کنید رویش را هم از این چسب های نایلونی متری زده ام. هم برای تمیزی کار و هم شفافیتش. این کارت هم مثل بالایی ها، باز می شد و این بار مقواهای پشتش، رنگارنگ بود. بعد هم دوتکه روبان، پشت سبد وصل کرده بودم که از پشت، با روبانی که پشت همین عروس و داماد بود، گره می خورد و کارت جمع می ماند.


  1. تا انجایی که می دانم، خواهرم این وبلاگ را کشف نکرده... اما با همه وجود، تولدش را تبریک می گویم و آرزوی سلامتی و عاقبت بخیری برایش می کنم.
  2. کارت درست کردن اصول ندارم. نگاه کردن+ خلاقیت... با ابزارهای موجود. دوتا کارت آخر، چوب هایش، مال دسته گل بود که نهایتاً این شکلی شد.
  3. کلا حسرت به دل ماندم کسی برایم این جور کارها بکند. یادم هست فارغ التحصیلی دانشگاه، به هر کدام از بچه ها 22کارت یک رنگ اندازه A6 دادم و گفتم روی هرکدام، یک یادگاری برای یکی از همکلاسی ها بنویسد. (به هر نفر یک رنگ مقوا دادم. از زرد شروع کردم تا مشکی. قرعه هم کشیدم رنگ مقواها را...به خودم نوک مدادی رسید.) بعد یادداشت هایی را که همه بچه ها، برای یک نفر نوشته بودند را کردمش یک دفترچه کوچک با کلی جیقیل ویقیل. اما مال خودم را گذاشتم در زونکن یادگاری هایم. حوصله نداشتم برای خودم دفترچه اش کنم... :|
  4. این هم پست صدمی که روی میز کارم می گذارم
میم عین
UP
اسم انیمیشن.
سلام
اه
نمی دونستم. ممنون :)
عمار فرهنگ
سلام نام خداست


تصویر عالی بود

آفرین به کسی که ساخت و پرداخت
سلام
ممنون
کمی بودن ...
حرص نخوریدومعتدل باشید آنچه قسمت شماباشد به شماخواهدرسید...

حضرت محمدصلی الله علیه وآله وسلم
سلام...
:|
پس آنچه که به ما می رسد، قسمتمان نیست...
بــُگــذار گـمنــامـ بمـــانـَـم
مبارک:)
سلام
ممنونم
❀◕ ‿ ◕❀ zizigolu
سلام :)
تولد خواهرت خیلی مبارک :)

میگم بیا یه برنامه ی هنر های دستی بذار اینجا فیض ببرن همه!
من که خیلی خوشم اومد.
منتظر رونمایی از هنر های بعدیتان هستیم :)
علیک سلام..
ممنونم.
محبت دارید.
باشه، شماره های بعدی را پیگیری کنید. :دی
باقی خدا وبس
** معتکف**
سلام علیکم

در خدمتم با فرهنگ عمومی چیست؟
علیکم السلام و رحمة الله...
ما تازه یه تحقیق درباره فرهنگ تحویل دادیم. حله. بلدم. :دی
کمی بودن ...
سلام بااانو
به به چه هنرمندی هستی خبرنداشتم منم ازین کارازیادمی کنم وارزوبه دل موندم 
یکی برای منم ازاین کاراکنه!
تولداجی جونتم مبارک باشه عزیزم
منم خواهرمیخام...:(

امام صادق(ع):

دعا،تقدیرالهی راتغییرمی دهد...هرچندمحکم وقطعی باشد
علیک سلام
هنرمند که نیستم، فقط هنرمندها را دوست دارم. :)
خوشحالم یکی حسم را فهمید.
ممنون
ملتمس دعا
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
در این دوره زمانه، همه معانی تغییر یافته.
روزگاری که همه می خواهند شبیه کس دیگری باشند. ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خود قیاس می کنند.
بعضی ها را دیگر نمی توان زن نامید.
بعضی زنانگی هایشان را گم کرده اند.
یا گذاشته اند داخل پستو
گروهی دیگر از زن بودن، یک قاب یادگاری دارند، شاید هم آلبوم خاطره، شاید...
اینجا به حکم عقل، قلم نویسی هایش رنگ و بوی زنانه گرفته، با چاشنی اخلاص، ان شاءالله.
ورود آقایان آزاد است... کلیک رنجه می کنید:)
Designed By Erfan Powered by Bayan